При сьогоднішній олігархічній моделі стають потрібними тільки ті люди в державі, які задіяні у виробництві додаткової вартості для капіталістів, інші – не треба. Таку думку висловив член СЛС Василь Волга в ефірі програми «Принцип Гольдарба».

Він також додав, що в силу розвитку засобів виробництва, високих технологій, комп’ютеризації та роботизації виробництва вже дуже багато людей стають зайвими.

«Під час президентських перегонів Зеленський нікого не обманював, правду кажучи. Адже він так і не надав програми соціально-економічних перетворень як кандидат у президенти. Він сказав інше: я лібертаріанець. А це означає одне: в житті людей держави більше не буде, вона перед людьми ніяк не відповідає. І люди за це проголосували», – зазначив Волга.

Як приклад нової системи політик запропонував брати Норвегію, парламент якої на сьогодні представляють трудова партія та соціалісти. Їм протистоять націонал-соціалісти. «За великим рахунком, одні виступають за інтернаціональні цінності і суспільну власність на засоби виробництва, а інші – за національні цінності та громадську власність на засоби виробництва. Ключове питання – розподіл за рахунок того, що громадяни володіють народногосподарським комплексом країни», – переконаний Василь Волга.

І ключовим показником успішності цієї моделі, за словами політика, є те, що Норвегія посідає перші сходинки в рейтингу найбагатших громадян у світі.

Прес-служба СЛС