Таку іронічну думку в ефірі висловив голова СЛС Максим Гольдарб. Наразі Зе-команда вводить голосування для підлітків із 16-річного віку. Це відбувається, безперечно, для збільшення електорату, упевнений політик. Адже дорослі люди за Зеленського голосувати не хочуть.