ЗМІ

Зерно вивозять за кордон, і уряд у долі

Причиною подорожчання хліба, на думку Максима Гольдарба, є неконтрольований експорт за кордон і зерна, і газу. Наразі через зростання цін на енергоресурси собівартість продукту зростає, а борошно з українського зерна закуповують у Туреччині за завищеною ціною.

У Європі посилюється вплив лівих партій

Про це в ефірі телеканалу UkrLive заявив політичний аналітик Олексій Калініченко. В Україні також проявляються ці тенденції: так, наприклад, активізувала діяльність партія «Союз Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максима Гольдарба.

Якщо в країні немає соціальної справедливості, вона не може бути сильною

Про це заявив політолог Олексій Якубін в ефірі телеканалу UkrLive. Наприклад, у Німеччині політики давно зрозуміли, що жменька багатіїв не може принести успіху країні. Справжнє процвітання – це високий рівень життя для 90% населення.

Якщо раніше нечистим на руку політикам потрібно було ховатися, зараз вони відкрито отримують колосальні зарплати колоссальные зарплаты

Про це заявив Сергій Лозовський в ефірі “4 каналу”. Однак у суспільстві вже активізуються сили, здатні підтримати народ в оцінці та протидії владі. Такою, наприклад, є “Союз Лівих Сил” (“За новий соціалізм”) на чолі з Максимом Гольдарбом.