Актуально

СЛС вітає криворіжців із 78-ми роковинами визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників

Сьогодні відзначаються 78-ті роковини успішного завершення Нікопольсько-Криворізької операції. 22 лютого – це День визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників.

Кол-центр «Союзу Лівих Сил» чекає на ваші звернення

Кол-центр партії “Союз лівих сил” (“За новий соціалізм”) продовжує роботу. Кваліфіковані юристи та економісти вирішують найскладніші та заплутані питання, з якими стикаються громадяни України з різних куточків нашої країни.

Про суперечності у заявах Зеленського та Єрмака та про те, кому вигідна війна в Євразії. Головне з ефіру Гольдарба та Незалежка

В ефірі з блогером Таріком Незалежко лідер «Союзу Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максим Гольдарб розповів про внутрішні проблеми США, про протиріччя у діях Президента України щодо виконання Мінських угод та ймовірності війни найближчим часом, про потенціал для розвитку економіки нашої країни.

Для більшості українців свіжі овочі стануть недоступними

Це станеться через підвищення цін на продукти. І саме так виглядає антилюдська система дикого капіталізму в Україні, пише на своєму телеграм-каналі глава «Союзу Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максим Гольдарб.