Відео

Про прихильників лівих поглядів, війну з капіталістичними партіями та їх плани пограбувати народ України

Українська економіка неухильно продовжує втрачати обсяги після істерії про вторгнення в американських та британських ЗМІ. Мільярди втрачених доларів олігархічна верхівка прагне відшкодувати рахунок ФОПів, найманих працівників і пенсіонерів.

Про подорожчання долара, протести в Україні та євразійський фактор

Українцям слід звертати увагу не на зовнішню ситуацію, а на внутрішні процеси. Про це заявив лідер “Союз Лівих Сил” (“За новий соціалізм”) Максим Гольдарб в ефірі YouTube-каналу “Громадська думка”.

Про причини розстрілу в Дніпрі та хто має постати перед судом

Глава «Союзу Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максим Гольдарб висловив співчуття сім’ям загиблих та поранених під час розстрілу у Дніпрі. Розстріл варти нацгвардійців на заводі «Південмаш» стався сьогодні вранці, загинуло 5 людей, ще 5 поранено.

Соборність України фальшива?

Що святкують у День Соборності та які події відбулися за Актом Злуки. Правда про події столітньої давності та «великих керманичів» того часу від голови «Союзу Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максима Гольдарба.

Чи буде війна в Україні та чому вона вигідна США

Евакуація посольств США та Британії — це вистава для того, щоб поглибити протиріччя між Україною та Росією та посіяти паніку. Американці хотіли ініціювати повномасштабний конфлікт ще у 2014 році, намагаються це зробити й тепер. Про це в ефірі говорили лідер «Союзу Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максим Гольдарб та блогер Тарік Незалежко.