Відео

Вы же хотели, чтобы отношения с Россией были разорваны!

Глава «Союза Левых Сил» («За новый социализм») Максим Гольдарб напомнил постмайданной власти, что чиновники сами хотели, чтобы российские послы и консулы уехали, а отношения с РФ прекратились. Так что переживать из-за слухов о выезде семей дипломатов?

Зерно вивозять за кордон, і уряд у долі

Причиною подорожчання хліба, на думку Максима Гольдарба, є неконтрольований експорт за кордон і зерна, і газу. Наразі через зростання цін на енергоресурси собівартість продукту зростає, а борошно з українського зерна закуповують у Туреччині за завищеною ціною.

Про те, чому суд над Порошенком називають перфомансом, і чому йде Арестович

Суд над Порошенком у соцмережах називають перфомансом або навіть «весіллям Порошенка та Зеленського». Люди знають, що це фарс. Тим часом Порошенко та подібні до нього чиновники, які відправляли людей на смерть, обвалили економіку, мають бути серйозно покарані, а майно їх та родичів конфісковано. Проте за Зеленського цього не сталося і не станеться.

Про політтехнології, спроби пов’язати Порошенка та Медведчука та реальні цілі Заходу

Суд над Порошенком та статті, що пред’являються йому, — частина політтехнології з метою зменшити популярність «сивочолого гетьмана». Таку думку висловив в ефірі на YouTube-каналі “Союзу Лівих Сил” (“За новий соціалізм”) заступник голови партії Євген Філіндаш.

Максим Гольдарб та Володимир Бистряков про провину Порошенка та продовольчий абсурд в Україні

Злочин у глобальному масштабі – так назвав голова «Союзу Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максим Гольдарб те, що відбувається сьогодні з Україною. Про це політик розповів в інтерв’ю із композитором Володимиром Бистряковим.

За справами воздасться

Як зробити так, щоб чиновник відповідав за свої дії й відповідав «шкурою», — голова партії «Союз Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максим Гольдарб розповів у цьому відео.