Новини

Відео

Вы же хотели, чтобы отношения с Россией были разорваны!

Глава «Союза Левых Сил» («За новый социализм») Максим Гольдарб напомнил постмайданной власти, что чиновники сами хотели, чтобы российские послы и консулы уехали, а отношения с РФ прекратились. Так что переживать из-за слухов о выезде семей дипломатов?

Відео

Зерно вивозять за кордон, і уряд у долі

Причиною подорожчання хліба, на думку Максима Гольдарба, є неконтрольований експорт за кордон і зерна, і газу. Наразі через зростання цін на енергоресурси собівартість продукту зростає, а борошно з українського зерна закуповують у Туреччині за завищеною ціною.

Експертно-аналітичний центр СЛС

Аукціони ОВДП: обсяг продажу гривневих паперів упав до 119 млн грн

18 січня Міністерство фінансів розмістило облігації внутрішньої держпозики на 4,2 млрд грн. Це на 279 млн грн більше, ніж минулого тижня, проте цього тижня Мінфін позичив у гривні лише 119 млн грн, тоді як минулого — 3,9 млрд грн.На аукціоні 18 січня Міністерство фінансів запропонувало інвесторам цінні папери, номіновані у гривні, з терміном обігу 6 місяців, 1 рік, 2 роки, 5 років та у доларах США з терміном обігу 6 місяців та 1 рік.

Актуально

Порошенка не візьмуть під варту через позицію американців

Таку думку висловив в ефірі телеканалу “Наш” заступник голови “Союзу Лівих Сил” (“За новий соціалізм”) Євген Філіндаш. Він наголосив, що саме з санкції Вашингтона було організовано Майдан, у якому екс-президент брав активну участь. Захід підтримав Петра Порошенка й у ситуації з нинішнім судом.

Експертно-аналітичний центр СЛС

Ердоган покликав Зеленського та Путіна на переговори

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган запросив президентів України та Росії Володимира Зеленського та Володимира Путіна провести зустріч у Туреччині. Про це повідомив прес-секретар Ердогана Ібрагім Калин, пише Daily Sabah у середу, 19 січня.

Експертно-аналітичний центр СЛС

Об’єм зовнішньої торгівлі України зріс на 37%

У січні-грудні 2021 року об’єм зовнішньої торгівлі склав $141,377 млрд, що на 37% більше, ніж минулого року ($103,429 млрд). Про це свідчать дані митної статистики України.

Експертно-аналітичний центр СЛС

Готівковий курс долара підвищився до максимуму за рік

Курс долара на готівковому ринку зріс до максимальних значень за рік, свідчать дані BIN.ua у вівторок, 18 січня.
Так, курс продажу готівкового долара виріс на 25 копійок, до 28,45 UAH/USD, курс купівлі – на 23 копійки, до 28,15 UAH/USD.

Експертно-аналітичний центр СЛС

ЗМІ: Захід відмовився від ідеї відключити РФ від SWIFT

Захід більше не розглядає відключення Росії від міжбанківської системи SWIFT як санкції, пише в понеділок, 17 січня, німецька газета Handelsblatt. За даними видання, обговорення відмови відключення РФ від SWIFT триває кілька тижнів.