Новини

Блог Василя Волги

Наші предки вірять, що ми гідні їх

22 червня 1941 року предки українських нацистів – нацисти німецькі – напали на нашу велику Батьківщину і були впевнені, що вони переможуть. Наші великі предки розбили нацистів німецьких і втоптали їх трупи в руїни Рейхстагу.

Блог Василя Волги

Паперові будинки

90 % житлового фонду в Києві було побудовано за часів «проклятого» Радянського Союзу. Основна маса цих будинків, так звані «хрущовки» і панельні дев’ятиповерхівки, були побудовані в 50–70-х роках минулого століття. Конструктивно вони розраховані на 40–50 років. Минуло 50–70.

Новини партії

Із Днем медичного працівника!

Шановні лікарі, медсестри та медбрати, санітари, інтерни й водії «швидкої допомоги»! Зі святом Вас!

Актуально

Максим Гольдарб: «Люди, готуйтеся до спротиву»

Ситуація для українців погіршується. Три «зелених слуги» Лаба, Кривошеєв, Костюк підготували законопроект № 3613, яким хочуть легалізувати всю стару «заборгованість» у сфері ЖКГ і змусити людей із нею погодитися.
Крім того, планується підвищення мит на дизпаливо і зріджений газ – якраз тоді, коли селяни збиратимуть урожай.

Актуально

Лікар-імунолог Волянський: «Треба не лякати всю країну коронавірусом, а захистити тих, для кого він реально небезпечний»

У «Принципі Гольдарба» – вакцинатор та імунолог Андрій Волянський, який допомагає розібратися в природі й загрозах коронавірусу.

Новини партії

СЛС висловлює співчуття Олександру Голубу

«Союз Лівих Сил» висловлює глибокі співчуття члену Президії політради партії, її яскравому сподвижникові А. В. Голубу у зв’язку з передчасною смертю його матері. Вічна пам’ять