Новини

Новини партії

«Україна – безпечна країна». Стратегічне завдання СЛС

Однією з найосновніших цілей для лівих сил України є створення безпечної держави під назвою Україна, що передбачатиме: порядок і спокій на вулицях; смертну кару за особливо тяжкі злочини – вбивство людини, торгівлю наркотиками, розтління дітей; жорстке придушення будь-яких бандитських або парамілітарних незаконних формувань і злочинності; повна заборона незаконних збройних організацій.

Блог Максима Гольдарба

Госуправление в период кризиса – не помост и не театральная сцена. Что надо делать прямо сейчас?

Стотысячная армия заробитчан за три дня вернулась в Украину. Что будут делать они, потерявшие работу там? Несомненно, искать работу здесь, в украинских мегаполисах: Киеве, Харькове,

Актуально

Як Рада відправила людей і бізнес на карантин

Сьогодні парламент в оперативному режимі ухвалив декілька «антікоронавірусних» законопроектів, які торкнуться різних категорій суб’єктів: роботодавців і працівників, інвесторів, підприємців, внутрішніх переселенців, учасників державних закупівель і т. д.

Актуально

Почему за ширмой заботы людей от эпидемии проталкивается распродажа украинской земли?

Президент Украины Владимир Зеленский экстренно обратился к украинцам, рассказав о мерах, которые в срочном порядке предпримет украинская власть, чтобы якобы остановить эпидемию коронавируса. Руководитель СЛС Максим Гольдарб прокомментировал, какие опасности были скрыты за ширмой многословия этого обращения.

Новини партії

Україна не продається

Основним надбанням громадян нашої країни є її природні багатства: земля, надра, ліси, водні ресурси, – частину з яких влада намагається виставити на розпродаж. «Союз Лівих Сил» переконаний, що це перший крок до того, аби спустити з молотка всю країну, – небезпечний і тупиковий шлях.

Новини партії

Вітання від Романа Пікалова

Керівник Запорізької міської партійної організації «Союзу Лівих Сил» Роман Пікалов вітає дорогих жінок із прекрасним Святом Весни!

Актуально

Лідер СЛС запропонував допомогу 12-річному Максиму Ткачуку, якого зацькували земляки

Свою авторську програму «Принцип Гольдарба» на КРТ лідер СЛС почав із пісні у виконанні 12-річного Максима Ткачука з селища Турійськ Волинської області, який днями переміг