Гольдарб розповів, що було б, якби Порошенко зміг залишитися при владі

Гольдарб розповів, що було б, якби Порошенко зміг залишитися при владі

Якби Петро Порошенко і далі залишався на чолі України, це призвело б до зникнення держави на світовій арені. Про це розповів Глава партії «Союз лівих сил» Максим Гольдарб 5 грудня на прес-конференції в Москві.

«Напевно, я один із перших починав вести в Україні телевізійні ефіри, де пояснював людям, у чому причина їх тотального руйнування, збідніння, в чому причина війни. І доводив, що причина ця — Порошенко», — пояснив політик.

На його думку, величезна кількість українців вірить в те, що президент Володимир Зеленський може змінити ситуацію в країні, і сам він особисто вірить, що глава держави хоче принести мир на Донбас.

Інша справа, додав Гольдарб, що Зеленський намагається не допустити нового громадянського конфлікту, намагається вислуховувати різні точки зору, але це виляння рано чи пізно має закінчитися.

Слова спікера прозвучали в ході прес-конференції на тему «Паризький саміт по Донбасу: чи чекати прориву?» у рамках спецпроекту «Українське досьє» видання Україна.ру.

Прес-служба СЛС