Хочу від душі привітати дорогу красиву чудову Одесу з Днем визволення від німецько-фашистських загарбників,– почав свою авторську програму на КРТ Глава «Союзу Лівих Сил» Максим Гольдарб.

«Миру тобі, Одеса. 10 квітня 1944 року війська Малиновського звільнили прекрасне місто, але навіть в окупації Одеса пручалася. Усім відомі одеські катакомби, де тисячі партизан надавали фашистам опір, мочили їх, як могли. Місто-герой, місто радості, місто сонця, місто моря, місто хороших людей», – підкреслив політик.

«Уже майже як 6 років, коли ситуація частково повторилася: тоді нацистів турнули і війну завершили протягом 4-х років. Сьогодні в Україні не закінчується війна, в тому числі з квазі-нацистськими формуваннями. І Одеса також це відчула на собі. Наші предки зламали хребет нацизму – тоді, коли увесь світ перед ним відступив і схилив голову, а наші – ні. Те ж саме станеться і сьогодні. Переконаний, що справжні хороші люди-патріоти відмінно знають і пам’ятають, хто брав участь у всьому тому, що відбувалося в останні роки і в Україні в цілому, і в Одесі зокрема. Пам’ятають і друге травня. Пам’ятають кожного поіменно: я маю на увазі не тільки загиблих, але і тих негідників, які все це влаштували. Рано чи пізно кожному з них воздасться. Кожного з них будемо наздоганяти. Жоден нацист не має прожити життя щасливо», – впевнений Голова СЛС.

Прес-служба СЛС