Актуально

Зеленський готує нас до війни?

Володимир Зеленський починає вживати термінових заходів, причому деякі з них – абсолютно незаконні, щоб якомога більше громадян України і чимшвидше поставити на військовий облік. Про що це говорить, – лідер СЛС розповідає в своєму новому влозі «Максимум» на YouTube.

Як розкрадаються гроші киян

Кличко та його адміністрація примудрилися «витратити» на прибирання снігу майже 400 млн грн. Документ, який вказує на цей факт, навів керівник «Союзу Лівих Сил» Максим Гольдарб.

Як кредити МВФ впливають на стабільність гривні

Україну схиляють до думки, що без МВФ ми не виживемо; обов’язково потрібно зробити все, що нам скажуть західні «партнери», щоб не трапилося розрухи. «Союз Лівих Сил» наводить динаміку того, що було з гривнею протягом років, коли представники влади брали кредити у МВФ.

Максим Гольдарб: Треба припинити бути жертвами

Влада в Україні ніколи не була справедливою до людей. Сучасна криза оголила людську незахищеність перед державною машиною. Як чинити опір владі, яка часто представляє собою паразитів, грабіжників і мародерів, – розповідає Глава «Союзу Лівих Сил» Максим Гольдарб.

Як українська влада працює на МВФ

У ході виконання бюджету на поточний рік уже за перший квартал утворилася діра в 55 млрд грн – і коронавірус до цього не має жодного відношення. До цього причетні ті люди, які відповідають за доходи держскарбниці та реалізацію поставлених планів. При цьому влада «посягає на святе» – на гроші вчителів.

Як Зеленський грає на користь кишені Ахметова

Пам’ятаєте старий фільм «Іграшка»? Багач у ньому запитує свого менеджера про те, хто з них більше чудовисько: він, який дав наказ тому без штанів пройти кабінетами, чи менеджер, який був готовий виконати будь-який наказ.