Актуально

Україні потрібен прямий контракт із «Газпромом» – Філіндаш

Україні вигідний і потрібен прямий контракт із російським «Газпромом», як це було й раніше. Про це в ефірі телеканалу “Наш” заявив заступник голови партії “Союз Лівих Сил” (“За новий соціалізм”) Євген Філіндаш.

Українці не підуть захищати Порошенка, Зеленського та Єрмака

Американське видання днями написало про те, що Володимир Путін поки що відклав напад на Україну через недостатньо промерзлу на її території землю. А глава Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що 90% українців готові захищати країну зі зброєю в руках.

Хліб подорожчає за рік на 50%, попри рекордний експорт зерна

Лише за місяць ціни на хліб в Україні зросли на 15%, констатує лідер партії «За новий соціалізм» (раніше — СЛС) Максим Гольдарб. А за рік вартість товару, за прогнозами аналітиків, зросте наполовину. І це результат діяльності української влади, тобто команди Президента Володимира Зеленського.

Сьогодні, в епоху ідеологій, ліві партії мають усі шанси — Василенко

Нині епоху дикого капіталізму змінює епоха ідеологій. І в цей час особливо актуальним є оновлення та розвиток лівих партій, таких як політсила «За новий соціалізм». Про це в ефірі телеканалу «Перший незалежний» заявив політичний та медіаексперт Микита Василенко.

Гольдарб: Україну врятує система батога та пряника

Лідер партії «Союз Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максим Гольдарб разом із політичним аналітиком Сергієм Лозовським та експертом Українського інституту політики Данилом Богатирьовим обговорили геополітичну ситуацію у світі, та на євразійському континенті зокрема.