Любі друзі! Вважаю за правильне розпочати на нашому партійному сайті рубрику «Зроблено!», яка б тезово показувала основні результати партійно-організаційної роботи за кожен календарний місяць. І всі члени партії, і наші прихильники повинні знати про наші успіхи та плани розвитку.

Отже, грудень 2021:

1. Повністю модернізовано, укомплектовано та запущено центральний офіс з підрозділами PR, прес-служби, виконкому.

2. Створено та працює єдиний кол-центр, завдання якого – своєчасно та якісно допомагати українцям у режимі онлайн розв’язувати нагальні проблеми.

3. Створено та працює Експертно-аналітичний центр партії. Наші експерти щодня аналізують основні політичні та економічні події, їх причини, наслідки та роль у житті нашої країни.

4. Запущено партійні YouTube- та Telegram-канали. За неповний місяць відеоролики спікерів партії (про ситуацію в країні, про партійну ідеологію та роботу партії, про механізми виведення країни з кризи тощо) за допомогою власних каналів, співпраці з дружніми YouTube-майданчиками, а також нових соцмереж (як TikTok) понад 1,2 млн разів переглянули наші співгромадяни.

5. З цією ж метою встановлено співпрацю з експертною спільнотою – роз’яснення на TV, у соцмережах, у YouTube про завдання та цілі нашої партії доносили людям понад 10 визнаних вітчизняних експертів.

6. Найголовніше – проведено VII з’їзд партії; ухвалено рішення про її нову назву – «За новий соціалізм». На з’їзді затверджено партійний Маніфест до громадян України.

7.Проведено фокус-групи, звіт врахований при розробці стратегії розвитку.

8. Розроблено стратегію партійного розвитку.

9. Створено повноцінну Київську міську партійну організацію на правах юрособи.

10. Про нас активно говорили у ЗМІ, нас підтримують багато авторитетних експертів.

11. Призначено та проводиться ревізія територіальних підрозділів та кадрової роботи.

12. Сучасним чином організована робота з приймання нових членів.

13. Подано пакет документів на право інтелектуальної власності на бренди та символіку СЛС та ЗНС. Розробляється нова партійна символіка, гасла.

Попри те, що за неповний місяць зроблено чимало, політрада партії не займається самозаспокоєнням, а мобілізує всі сили та знання для досягнення мети СЛС – перемоги на виборах та побудови нової нормальної України – Країни Соціального Максимуму.

Максим Гольдарб