Як відомо, днями відбулося підписання Меморандуму політичних партій «Союз Лівих Сил», «СОЦІАЛІСТИ», «Розумна сила» та «Всеукраїнський народний союз». Мета – створення єдиної, потужної, організованої, структурованої партії – «Блок Лівих Сил».

Нижче наводимо основні положення документа: на що, зокрема, насамперед будуть спрямовані зусилля лівих:

  1. Побудова соціальної держави, в якій влада гарантує громадянам безпеку, можливість гідного заробітку і соціальну підтримку. Будівництво сучасного демократичного соціалізму ХХІ сторіччя, заснованого на принципах соціальної справедливості, свободи і солідарності.
  2. Впровадження реально рівних прав і можливостей усіх жителів України, незалежно від їх матеріального стану, соціального статусу, національності або мови.
  3. Реалізація політики національного примирення і злагоди.
  4.  Сприяння проведенню реформ для розвитку вітчизняного виробництва, покращення інфраструктури населених пунктів, підвищення добробуту громадян.
  5. Боротьба з корупцією: закони в Україні мають створювати надійні механізми для захисту підприємців від корупції й недобросовісної конкуренції, найманих працівників – від свавілля роботодавців.

«Для нас дуже важливо, що партії лівого спрямування підтримують ідею “Союзу Лівих Сил” про створення держави Соціального Максимуму і розуміють, що cпільними зусиллями ми маємо відновлювати найважливішу функцію держави, яка на сьогодні цілковито нівельована: захищати права людини та громадянина.

Встановлений на сьогодні в Україні антисоціальний олігархічний капіталізм – це відстала модель суспільного розвитку, при якій право перетворено в беззаконня, свобода – в безправ’я, демократія – у фарс. Він руйнує будь-яку рівноправність та відкидає людину на соціальну узбіччя, і Україна має припинити дрейф у цьому напрямі, а вперше за 29 років почати створювати ту країну Соціального Максимуму, в якій буде комфортно, надійно та заможно житися усім без винятку її громадянам», – підкреслює лідер СЛС Максим Гольдарб.

Прес-служба СЛС