Лідер «Союзу Лівих Сил» Максим Гольдарб, який оголосив про свій намір балотуватися в мери Києва, оголосив дев’ять найперших кроків його команди.

1. Повернемо місту, його вулицям, мостам, площам нормальні історичні назви. Зробимо Київ, як і раніше, містом каштанів, а не туй, кущів і рекламних бордів.

2. Обов’язкова умова забудови столиці: спочатку школа і дитячий сад, амбулаторія або лікарня – потім житловий або діловий комплекс.

3. Аудит і перезапуск усіх комунальних підприємств – вони приноситимуть Києву мільйони, а не фіксуватимуть збитки і не відгодовуватимуть мера з «комбандою».

4. Повернемо в місто безпеку і комфорт. Заборонимо будь-які неприйнятні в цивілізованому суспільстві марші неонацистів, ходи та іншу наносну нісенітницю, як і балаклави, намордники та зброю.

5. Впровадимо досвід європейських столиць у транспортно-логістичне життя Києва: максимальне використання одностороннього руху; повсюдне встановлення регульованих пішоходами світлофорів; розвантаження вулиць міста від вантажного транспорту.

6. Введемо солідарну фінансову відповідальність підрядника, який побудував неякісні дороги (інші об’єкти), а також міського чиновника, який уклав із ним договір і прийняв таку негідну роботу. Платитимуть обидва.

7. Возвратим Киеву, городской общине все незаконно розданные земли и объекты. Расчистим для киевлян свободный доступ к Днепру и Десне и озёрам от заборов, шлагбаумов, проволок, заграждений — вода для всех.

8. Вдесятеро сократим городской чиновничий аппарат: пусть народное хозяйство поднимают, а не наши налоги проедают.

9. Аудит и привлечение к ответственности за разрушение Киева и разорение городской казны «комбанды» мэра.

Прес-служба СЛС