Рік тому Президент Зеленський обіцяв, що буде за нас і за Україну, що не хоче, аби йому і його батькам було соромно. Ми повірили і обрали: по-перше, не хотіли Порошенка, по-друге, дуже хотіли вірити.

Отже, що виконав за рік із того, що обіцяв:

1. Про народовладдя – не виконав, його немає: найяскравіший приклад – 76 % українців проти продажу української землі, але президент і «зелені слуги», нишком, вночі, під покровом пандемії і в союзі з Порошенком виставили її на продаж.

2. Фарсом виявилася його обіцянка про імпічмент – ухвалений закон виписаний так, що його практично неможливо реалізувати і застосувати.

3. Не виконано обіцянки про відкликання нардепів.

4. Президент і його «зелені слуги» спотворили наше виборче право: спеціально збільшено в 20 разів виборчий внесок для участі у виборах, який можуть внести тільки партії, які належать олігархам. Справжні народні партії і представники народу при такому майновому цензі обиратися не зможуть.

5. Кнопкодавство не тільки не знищено, але ним активно користуються «зелені слуги».

6. Суди так само недоступні людям, як і при Порошенкові. Судова система розвалюється, довіра до неї на нулі; порошенківський Верховний Суд залишився.

7. Зовнішня політика Зеленського продовжила пронатівський і прозахідний вектор Порошенка, який довів свою невигідність і нікчемність та є руйнівним для України. Посилено конфронтацію з потенційними союзниками України, такими як Куба, Білорусь. Основною рисою зовнішньої політики залишилася відсутність урахування власних національних українських інтересів.

8. Реформи СБУ не проведено: служба продовжує виконувати каральні функції політичної поліції тепер уже «зеленого» режиму.

9. Повна дискредитація генеральної прокуратури запропонованими президентом кандидатурами.

10. Корупція розцвіла пишним цвітом і заграла новими фарбами: тепер ставленики нового Президента наживаються на пандемії і продовжують «пиляти» військовий бюджет.

11. Податкова реформа не проведена, як і податкова амністія капіталу.

12. Продовження розвалу системи освіти, заборона «зеленими слугами» укупі з націоналістами російської мови в школах.

13. Порошенківська антипенсійна реформа взята на озброєння «зеленими», з її допомогою триває знищення українських пенсіонерів.

14. Повне відсторонення і дистанціювання влади від народу: за допомогою величезних зарплат і премій; поліції, СБУ і Нацгвардії.

І ще:

– обидва президентські Кабміни не поліпшили, а навпаки, погіршили ситуацію в економіці і соцсфері; виявилися профнепридатними і заангажованими інтересами МВФ (Гончарука) й олігархів (Шмигаль), крім України;

– збіднення українських сімей прискорилося;

– заведена президентом парламентська монобільшість виявилася різношерстим, непрофесійним, продажним, болісно амбітним антиукраїнським збіговиськом;

– влада показала свою повною неготовність до викликів (на прикладі пандемії);

– Порошенко і банда почуваються при Зеленському чудово – вони стали партнерами з торгівлі українською землею;

– війна не припинена;

– економічна блокада не знята;

– злодійські тарифи на ЖКГ не переглянуті, незважаючи на всі для цього наявні підстави й інструменти;

– злодії у «Нафтогазі», «Укрзалізниці», «Укрпошті», «Укроборонпромі» і т.д. прекрасно прижилися в «зеленому» середовищі, продовжуючи виписувати собі багатомільйонні премії і розкрадати народні гроші;

– вчителі, пенсіонери, медики, рятувальники, інваліди – на узбіччі життя;

– середній клас практично знищений.

Так, ми повірили його мрії про Україну. Де лікарі і вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери – реальні терміни. Де бабуся отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку. Де стріляють тільки салюти на весіллях та днях народження. Це дійсно Україна і нашої мрії теж. Але все виявилося не так. І він виявився не той.

Прес-служба СЛС