На сьогодні в силу обмежень уряду, у т. ч. на суспільно-політичне життя, які були введені в зв’язку з карантином, проведення масових заходів заборонено. «Союз Лівих Сил» не йтиме врозріз із нормами встановленого права, не має наміру їх грубо порушувати, щоб не ставити під загрозу життя і здоров’я людей.

Однак введені обмеження, які впливають на організацію масових мітингів, маніфестацій та інших запланованих раніше заходів, аж ніяк не є приводом, щоб опускати руки – ми можемо і зобов’язані використовувати наявні в нас інструменти.

Лідер СЛС Максим Гольдарб уже закликав партійців наших парторганізацій, а також звертається до всіх прихильників лівих сил України знайти можливість та організувати силами СЛС і її прихильників приведення в порядок, реставрацію пам’яток/військових меморіалів/могил/пам’ятних знаків воїнам ВВВ, Дню Перемоги, боям тощо.

А в переддень 9 травня або в цей Великий День покласти квіти біля пам’ятних місць – обов’язково з дотриманням встановлених захисно-протиепідемічних норм.

«Рівно рік тому у рамках Всеукраїнського руху “Партія миру” ми привели до ладу стели на честь міст-героїв біля Військового меморіалу в Києві. Уся столиця це сприйняла на «ура», ми отримали тоді тисячі захоплених відгуків киян. І наразі ці стели перебувають у відмінному стані. А нещодавно наші запорізькі однопартійці показали дуже гідний приклад: навели порядок на братській могилі в селі Білозерка», – зазначив Максим Гольдарб.

На його переконання, навіть найскромніша праця, яку кожному з нас вдасться зробити напередодні і в День Перемоги, ніколи не буде розцінена як мізер, – це великий і благородний вчинок для увічнення пам’яті наших предків-героїв!

Із прийдешнім Святом 75-річчя нашої Перемоги!

СЛС

СЛС