Відео

День Безправ’я в Україні при Зе-команді.

День прав людини за Зеленського треба заборонити, вважає лідер СЛС Максим Гольдарб. Тому що більшого зневажання прав, ніж зараз, не було ніколи раніше в Україні, упевнений політик. Зеленський порушив права людини у таких випадках: закрив телеканали звільняв суддів переслідував ЗМІ затримував та заарештовував блогерів вводив санкції проти власних громадян у позасудовому порядку, що обмежують їх у законних правах, уклав Максим Гольдарб.

Луценко назвав Донбас раковою пухлиною!

Колишній прокурор Юрій Луценко назвав Донбас раковою пухлиною. Про це розповів у ефірі голова СЛС Максим Гольдарб. Це той самий “прокурор”, нагадав головний лівий країни, який заробив мільйони та прийшов до влади разом із кликою Порошенка на смертях Майдану. Думаю, всі пам’ятають, що заробітком його сімейства була вирубка та контрабанда українського лісу.

У Коломойського передбачили кінець Зеленського

Мольфарка, виступаючи на каналі 1+1 у програмі Дмитра Комарова, передбачила, що Зеленський не досидить до кінця каденції. Лідер СЛС обговорив із Тарасом Незалежком майбутнє української політики. Максим Гольдарб вважає, що передбачене мольфаркою майбутнє Президента закономірне, адже він та його попередники прирікають народ на холод та голод. Вони експортують пшеницю, підвищуючи ціни на хлібобулочні вироби, вивозять рекордні обсяги газу, підвищуючи тарифи для населення задля західних кредиторів. За Зеленського смертність в Україні різко зросла, а народжуваність знизилася, підкреслює головний лівий країни. А інфляція досягла рекордних показників. Докладніше дивіться у програмі.

Посилання Зеленським народу України

Інфантилізм — такий діагноз поставив Зеленському педагог із 45-річним стажем. Президент інфантилен – а значить діє як дитина, тобто не бере відповідальності за свої вчинки і постійно бреше. Жахлива брехня пролунала і у сьогоднішньому виступі у Верховній Раді. Зеленський видав зростання цін на 50% за зростання ВВП та перебільшив удвічі середню зарплату в країні. Як українців заганяють у чорну кабалу перед заходом за допомогою солодких промов? І які відкати беруть на великому крадівництві? Про це у сьогоднішньому ефірі лідера СЛС Максима Гольдарба.

Діти — електорат Зеленського, що залишився.

Таку іронічну думку в ефірі висловив голова СЛС Максим Гольдарб. Наразі Зе-команда вводить голосування для підлітків із 16-річного віку. Це відбувається, безперечно, для збільшення електорату,

Потрібне повне знесення системи!

Для виходу України з кризи потрібне повне знесення державної системи. Так вважає лідер СЛС Максим Гольдарб. Для подальшого процвітання країни потрібна кардинальна реформа держуправління, реорганізація всіх бюрократичних структур, упевнений лідер СЛС. Більше в ефірі з Таріком Незалежком.