ЗМІ

Порошенко не візьмуть під варту через позицію американців

Таку думку висловив в ефірі телеканалу “Наш” заступник голови “Союзу лівих сил” (“За новий соціалізм”) Євген Філіндаш. Він наголосив, що саме із санкції Вашингтона було організовано Майдан, у якому екс-президент брав активну участь. Захід підтримав Петра Порошенка і у випадку із нинішнім судом.

У Європі посилюється вплив лівих партій

Про це в ефірі телеканалу UkrLive заявив політичний аналітик Олексій Калініченко. В Україні також проявляються ці тенденції: так, наприклад, активізувала діяльність партія «Союз Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максима Гольдарба.

Якщо в країні немає соціальної справедливості, вона не може бути сильною

Про це заявив політолог Олексій Якубін в ефірі телеканалу UkrLive. Наприклад, у Німеччині політики давно зрозуміли, що жменька багатіїв не може принести успіху країні. Справжнє процвітання – це високий рівень життя для 90% населення.

Якщо раніше нечистим на руку політикам потрібно було ховатися, зараз вони відкрито отримують колосальні зарплати колоссальные зарплаты

Про це заявив Сергій Лозовський в ефірі “4 каналу”. Однак у суспільстві вже активізуються сили, здатні підтримати народ в оцінці та протидії владі. Такою, наприклад, є “Союз Лівих Сил” (“За новий соціалізм”) на чолі з Максимом Гольдарбом.

Оновлені політсили спонукатимуть людей на нові дії

Так вважає політичний аналітик Олексій Калініченко. Про це експерт заявив в ефірі каналу “Перший незалежний”.
Олексій Калініченко стверджує, що люди проти капіталістичних нововведень влади, зокрема, лібералізації ринку землі. А такі партії, як «Союз Лівих Сил» («За новий соціалізм»), здатні об’єднувати українців. Докладніше в ефірі.