ЗМІ

Щоб Україна стала європейською країною, потрібний повний спектр партій у парламенті

Про це в ефірі телеканалу UkrLive заявив політолог Олексій Якубін. Соціал-демократи прийшли до влади у Німеччині, у Франції також висока ймовірність приходу до влади лівих сил. Україні ж для того, щоб наблизитись до Європи, також потрібні ліві сили в парламенті, такі як партія «Союз лівих сил» («За новий соціалізм»), вважає експерт.

Якщо в країні немає політичних сил лівого спрямування, нема кому представляти інтереси простих людей

Так вважає політолог Олексій Якубін. Про це він розповів в інтерв’ю на YouTube-каналі UKRLIFE. В українському парламенті ліві сили поки не представлені, зауважив Олексій Якубін.

Українці хочуть чути лідерів лівих партій

Про це розповів у ефірі телеканалу UkrLive політичний аналітик Олексій Калініченко. Сьогодні вимоги людей не є віртуальними, а реальними. Українські громадяни хочуть, щоб про них дбали, представляли їхні інтереси. І саме це готова робити партія “Союз Лівих Сил” (“За новий соціалізм”) та її лідер Максим Гольдарб.

Україні потрібне запровадження базового доходу

Про це в ефірі телеканалу Odesa Live заявив політичний експерт Михайло Кацин. Відповідний закон може ініціювати партія лівого спрямування, зауважив аналітик. Такою, наприклад, є політсила «Союз Лівих Сил» («За новий соціалізм») на чолі з Максимом Гольдарбом.

Держава має повертатися до часткового регулювання економіки

Держава не повинна повністю відсторонюватися від регулювання економіки та ринку. І скандинавський соціалістичний підхід близький до Грузії та України. Так відповів на запитання Михайла Кацина на Youtube-каналі “Медіа-Інформ” адвокат, директор грузинського аналітичного центру Geocase Віктор Кіпіані.

«Союз Лівих Сил» має всі шанси на проходження до Верховної Ради

Об этом на YouTube-канале «Медиа-Информ» заявил историк Николай Спиридонов. Значительная часть украинцев готовы проголосовать за левых. А партия «Союз Левых Сил» («За новый социализм») сегодня наиболее заметна на этом электоральном поле. Поэтому она имеет все шансы пройти в парламент. Подробнее в эфире.