Сьогодні відбулася зустріч керівництва партії «Союз Лівих Сил» із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Куба в Україні Натачею Діас Агілерою.

Під час зустрічі сторони обмінялися своїм баченням ситуації в міжнародних справах, внутрішній політиці; висловили прагнення до співробітництва лівих сил України та Республіки Куба; обговорили питання відновлення діяльності програми «Діти Чорнобиля».

Голова СЛС Максим Гольдарб висловив підтримку кубинському народу в його боротьбі проти блокади Республіки.

«Надзвичайно приємно було зустрітися з послом країни, яка в тяжкі для нас часи простягнула руку допомоги, взявши на себе лікування десятків тисяч українських дітей, які постраждали від Чорнобиля.

Тієї самої Куби, яку влітку цього року зрадило українське МЗС: Україна одна з декількох держав, які не проголосували в ООН проти санкцій щодо непокірної республіки.

Кубы, которая, несмотря ни на какое давление, санкции и нападки, не торгует самостоятельностью и свободой. Украине есть чему поучиться у Острова Свободы.

Пані Посол – дивовижної енергетики, знань, розуму людина! Справжня, впевнена і сильна патріотка, яка щиро любить Україну та її народ. Переконаний, що таке ж взаємне ставлення до Куби має більшість українців», – зазначив лідер СЛС Максим Гольдарб.

Погоджено план подальшого співробітництва.

Прес-служба СЛС