У цьому матеріалі Глава «Союзу Лівих Сил» Максим Гольдарб ділиться думкою, чому ми, громадяни України, коли говоримо, що влада – це злочинці, часом є не меншими злочинцями – недбалими злочинцями.

«Якщо ми даємо шахраям можливість із покоління в покоління правити нашою країною і нами, то треба сказати, що ми з вами – недбалі злочинці, які байдуже ставляться до свого життя і до своєї країни, коли не йдемо на вибори, коли голосуємо, не вникнувши в персони, коли продаємо свій голос на виборах за 500–1000 грн.

Я раніше говорив: люди мають право на протест. А зараз стверджую: в умовах України вони вже зобов’язані протестувати. Кожен повинен відчути себе особистістю – немає іншого варіанта.

Звісно, хочеться залишити дещицю відсотка на те, що Президент Зеленський остаточно не перетвориться в Порошенка і розсудливість, здоровий глузд, розум керуватимуть його діями і рішеннями. Що він прибере тих, кого треба прибрати, – і поставить тих, кого треба поставити. Зрозуміє, що наживатися на пандемії – скотство, і покарає тих, хто так робить, у тому числі людей зі свого близького оточення.

А в цілому я чудово розумію, що сьогодні емоції і гнів людей справедливі та чесні. Не можна спокійно реагувати на Уряд, який платить людині 2 тис. грн подачки у вигляді пенсії і паралельно штрафує на 17 тис. за те, що вона не купила маску за 25 грн, яка насправді коштує гривню.

Усі ми, якщо хочемо зберегти країну, повинні навчитися давати відсіч паразитам, грабіжникам та мародерам».

Максим Гольдарб