Шановні однопартійці!

Хочу привітати Вас із прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим!

Для мене 2019-й був знаковим: саме в цьому році я очолив партію «Союз Лівих Сил», в майбутнє якої вірю. Хочу і знаю, що нашій партії Бог дасть можливість сформувати нову красиву Українську державу.

Тому для нас із Вами 2020-й – рік дуже серйозної стратегії. Ми повинні, кожен по-своєму і всі разом, зробити все для того, щоб ліві сили зайшли у владу, починаючи від села, міста, району, обласного центру і завершуючи парламентом та Урядом. Щоб ліва ідеологія, ідеологія гуманної людини 21-го століття, стала правлячою в Україні.

Ми повинні побудувати з Вами красиву Україну, з якої люди не їхатимуть, а житимуть гідно, радіючи успіхам своїм і близьких; щоб кожен із нас за новорічним столом років через 50 міг сміливо дивитися в очі своїм онукам, правнукам і радіти тому, що він заклав в основу країни сьогодні.

Ми повинні вірити в себе, в свою країну та один одному, і ця синергія віри, бажання, безсумнівно, дасть хороший, чесний, потужний результат.

2020 й – рік зміни України. Упевнений, із Божою поміччю вже за рік ми радітимемо досягненням нашої партії та успіхам України.

Нехай нам із Вами все вдасться!