П’ять простих пунктів від СЛС, які допоможуть знизити ціну на газ і тарифи на тепло в два рази

П’ять простих пунктів від СЛС, які допоможуть знизити ціну на газ і тарифи на тепло в два рази

Президент провів спецнараду по тарифам.
Не бачимо сенсу аналізувати нісенітницю, яку ніс «самокатний» прем’єр Гончарук про «таємний» план уряду щодо тарифів, і дурості глави НКРЕКУ про «колізії в законодавстві, які не дозволяють тарифи знижувати» (як цікаво, зате колізії чомусь не заважають їм тарифи піднімати).

Ось Вам, президент, план від «Союзу Лівих Сил» із п’яти простих пунктів, які допоможуть знизити ціну на газ і тарифи на тепло в два рази. І не кажіть потім, що Ви не були в курсі.

1. Залишити державне регулювання цін на газ для населення.

2. Направити на потреби населення і підприємств ТКЕ (для населення) газ власного видобутку, якого цілком достатньо для покриття повної річної потреби цієї категорії споживачів.

3. Прив’язати ціну газу для населення та підприємств ТКЕ (для населення) до фактичних, підтверджених фінансовою звітністю, витрат на його видобуток та транспортування.

4. Зменшити податкове навантаження для державного видобутку газу.

5. Зобов’язати «Нафтогаз» реалізовувати газ, що був закуплений за літніми цінами, для населення та підприємств ТКЕ (для населення), за ціною, що діяла момент його закупівлі плюс вартість транспортування та зберігання.

ЗробіТЬ. І станете не тільки «миротворцем» (як дуже хочете), але і «тарифоукладчиком».