Дорогі люди, шановні українці!

Завтра знову всіх кличуть на майдани. Чому кличуть? Тому що обраний усіма нами Президент Зеленський хоче привести країну до Миру і закінчити війну. Хто кличе? Ті самі, які розв’язали цю війну. Хто наживався на ній усі ці роки.

Кличе кривавий торгаш, який кожну сльозинку української сім’ї, кожне життя, кожну гривню, яку країна витрачала на оборону, обмінював на свої чортові долари.

Кличе, особливо у Львові, недоумкуватий гаркавий негідник, який стоїть за вбивствами на Майдані в 2014 році, в Одесі.

Кличе ще одна ідіотка, беручи в руки рушницю і показуючи, яка вона бойова. Ідіотка, яка силами того Майдану, була винесена в парламент і брала участь в прийнятті тих законів, які розоряли кожну українську родину.

Кличуть ті, кого ми з Вами викинули зараз із влади. Кличуть, щоб продовжити бійню, щоб заробляти на ній, щоб знову забратися у вищу владу і грабувати, грабувати, грабувати.

Ви розчарувалися або розчаровуєтеся в новому Президентові – у тому, кого ми з Вами обрали, кого обрали три чверті населення нашоїкраїни? Я Вас розумію. Мене теж дуже багато злить, особливо в економіцікраїни. Злить антиукраїнський Кабмін,який призначений з його подачі. Це моно- квазібільшість, яка приймає закони точно не на користь України і виглядає дуже нерозумно. Те, що до цих пір не навелипорядок із цінами і тарифами, з газом. Мене дуже злить, що економіка продовжуєпадати. І у мене маса претензій до людини, яка, в тому числі, з моєю допомогою стала Президентом.

Але! Я щиро вірю і бачу, що Володимир Зеленський дуже хоче, щоб в країні настав МИР. Він дуже хоче припинити цю війну, очевидно. Крім того, кожен Майдан в Україні закінчувався для нашої країни черговим піке, а останній – практично розвалом країни, економіки, розоренням українських сімей і домогосподарств. Нам потрібен мир, а не війна – не вийде по-іншому, інакше не буде країни. Саме в цьому ми повинні підтримати Президента Зеленського і тим самим наблизити настання миру! Апріорі так, повірте.