Відео

Про те, чому суд над Порошенком називають перфомансом, і чому йде Арестович

Суд над Порошенком у соцмережах називають перфомансом або навіть «весіллям Порошенка та Зеленського». Люди знають, що це фарс. Тим часом Порошенко та подібні до нього чиновники, які відправляли людей на смерть, обвалили економіку, мають бути серйозно покарані, а майно їх та родичів конфісковано. Проте за Зеленського цього не сталося і не станеться.

Про політтехнології, спроби пов’язати Порошенка та Медведчука та реальні цілі Заходу

Суд над Порошенком та статті, що пред’являються йому, — частина політтехнології з метою зменшити популярність «сивочолого гетьмана». Таку думку висловив в ефірі на YouTube-каналі “Союзу Лівих Сил” (“За новий соціалізм”) заступник голови партії Євген Філіндаш.

Максим Гольдарб та Володимир Бистряков про провину Порошенка та продовольчий абсурд в Україні

Злочин у глобальному масштабі – так назвав голова «Союзу Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максим Гольдарб те, що відбувається сьогодні з Україною. Про це політик розповів в інтерв’ю із композитором Володимиром Бистряковим.

За справами воздасться

Як зробити так, щоб чиновник відповідав за свої дії й відповідав «шкурою», — голова партії «Союз Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максим Гольдарб розповів у цьому відео.

Про причини розпаду СРСР – Євген Філіндаш та Тарік Незалежко

Чому і як розвалився СРСР? Чи можливо було його врятувати? Міфи про найбільшу державу на світовій арені, справжні причини розпаду та альтернативні оптимістичні шляхи розвитку соціалістичних країн обговорили в ефірі на YouTube-блогер Тарік Незалежко та заступник голови партії «Союз Лівих Сил» («За новий соціалізм»), народний депутат України IV та V скликань, директор Українського центру соціальної аналітики Євген Філіндаш.

Для створення успішного суспільства Україні потрібно спочатку повернути суверенітет

Україна зараз схильна до впливу зовнішніх сил. Тому влада в країні не може ухвалювати вигідних для нашої держави рішень. А західним «партнерам» потрібні лише національні багатства країни та дешева робоча сила.