Відео

Як реформатори знищили медицину і чому IT-галузь не підніме Україну

Навіть якщо за капіталізму проголошено рівні права, то насправді їх не існує. Адже апріорі права мільйонера та жебрака рівними бути не можуть. Про це заявив заступник голови партії «Союз Лівих Сил» («За новий соціалізм») Євген Філіндаш у бесіді з публіцистом та аналітиком Дмитром Джангіровим.

Навіщо насправді приїжджав Блінкен і як Зеленський перетворює війну на цирк

Лідер «Союзу Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максим Гольдарб розповів, що так президент відволікає увагу від «суду» над Порошенком та реальних проблем населення, якось падіння гривні, переведення теплоцентралей на солому та різке збільшення кількості українців, які бажають працювати у Польщі.

Ви ж хотіли, щоб відносини з Росією були розірвані!

Глава «Союзу Лівих Сил» («За новий соціалізм») Максим Гольдарб нагадав владі, що чиновники самі хотіли, щоб російські посли і консули поїхали, а відносини з РФ припинилися. То що переживати через чутки про виїзд сімей дипломатів?

Зерно вивозять за кордон, і уряд у долі

Причиною подорожчання хліба, на думку Максима Гольдарба, є неконтрольований експорт за кордон і зерна, і газу. Наразі через зростання цін на енергоресурси собівартість продукту зростає, а борошно з українського зерна закуповують у Туреччині за завищеною ціною.

Порошенко не візьмуть під варту через позицію американців

Таку думку висловив в ефірі телеканалу “Наш” заступник голови “Союзу лівих сил” (“За новий соціалізм”) Євген Філіндаш. Він наголосив, що саме із санкції Вашингтона було організовано Майдан, у якому екс-президент брав активну участь. Захід підтримав Петра Порошенка і у випадку із нинішнім судом.