Тарифи на електроенергію для населення зростати, може, і не будуть – але зростання комерційних тарифів все одно позначиться на кишені споживача.

Нові тарифи на електроенергію в Україні 2020 потягнуть за собою зростання цін на продукти, товари та послуги. Навіть якщо розцінки підвищать лише для комерційних споживачів – ті у свою чергу все одно перекладуть свої додаткові витрати на плечі клієнтів.

«Вони сьогодні кажуть: ні-ні, ціна на електроенергію для людей рости не буде. Серйозно? Так, добре – вона просто зросте для промисловості: для магазинів, для бізнесу, для селян, фермерів, а для людей рости не буде. Ну, ми з вами розуміємо, що якщо ціна на електроенергію зросте для хлібозаводу, що станеться? Якщо ціна на електроенергію зросте для молокозаводу, що станеться? Якщо ціна на електроенергію зросте для міськводоканалу, що станеться? Зростання цін, зростання тарифів. От і все», – заявив в ефірі програми «Принцип Гольдарба» на телеканалі KPT лідер «Союзу Лівих Сил» Максим Гольдарб.

Як повідомлялося, профільна комісія затвердила рішення про підвищення тарифів на послуги з передачі електроенергії на 20%. Поки це тільки проект – остаточно питання має бути вирішене 11 липня.

Нагадаємо, наприкінці квітня повідомлялося, що Енергоатом зупинить частину своєї потужності через зелену і теплову генерацію. Обмеження стосуються 10 енергоблоків.

Джерело: Glavred.info