Ситуація для українців погіршується. Три «зелених слуги» Лаба, Кривошеєв, Костюк підготували законопроект № 3613, яким хочуть легалізувати всю стару «заборгованість» у сфері ЖКГ і змусити людей із нею погодитися.

Крім того, планується підвищення мит на дизпаливо і зріджений газ – якраз тоді, коли селяни збиратимуть урожай.

Цікаво, що на тлі підвищень податків і різних зборів нардепи планують заборонити українцям володіти зброєю – мабуть, комусь страшно, що трапиться бунт, особливо якщо враховувати хвилю протестів, які прокотилися Америкою та Європою.

Лідер «Союзу Лівих Сил» Максим Гольдарб переконаний, що саме до спротиву потрібно готуватися українцям – тільки це змусить владу почути людей і зробити так, як вони хочуть.

«Ситуація в Україні і для українців погіршується. Вона поліпшується для МВФ, для олігархів, для Зеленського і зелених слуг у плані їх монетизації, але не для нас. Відверте представництво ворожих для України інтересів командою Зеленського вже не камуфлюється, а возведено в ранжир закону.

Готуйтеся! Не буде іншого варіанту – з цими вже не буде. Це, на жаль, продовження Порошенка в мімікрованому вигляді.

Три зелених пройдисвіти Лаба, Кривошеєв, Костюк підготували нам законопроект № 3613, яким хочуть засилити всю комунальну «заборгованість», яка була намальована Порошенком і його клікою, аби переконати нас в законності дій попередньої влади і в тому, що ми повинні сплатити ці гроші. І до 1 жовтня змусити всіх нас погодитися з цією заборгованістю.

Коли я говорив, що всю країну перетворили на 95 квартал, не просто так це стверджував. Один із авторів – Кривошеєв – був керівником і капітаном команди «Тяп-ляп», адміністратором закарпатської ліги КВН, працював у компанії, яка організовує весілля і розважальні заходи. Тобто, професійний тамада, актор, паяц. Як і бос.

І блазні хочуть, щоб до жовтня цього року ми з вами визнали «заборгованість», яку намалювали нам Порошенко, Гройсман, Яценюк та інші негідники, які п’ять років розвалювали Україну. Якщо ми не визнаємо, то за перший рік на нас накладуть штрафні санкції в 20 %, за другий – 50 %, на наступний – 100 % від суми боргу. Це те, що вони хочуть зробити. Вони хочуть забрати в людей ще близько 70 млрд грн. Крім того, в їх планах – заборонити людям переміщатися, обмежити їх право пересування. Вони хочуть отримати можливість забирати зарплати, власність, житло.

І ще дуже важливий момент. Як ви думаєте, Зеленський і увесь 95 Квартал розуміють, що народ не буде, не зможе довго терпіти? Звісно, розуміють. А тому слуги Зеленського виписують для нас ще й заборону на володіння зброєю. Вони хочуть, щоб люди були беззбройні, беззахисні перед армією негідників, яких нацькують на громадян України, щоб забрати їхні гроші.

Зеленський продовжує розбійницьку політику Порошенка. З цією людиною відбувається якась метаморфоза і він перетворюється в таке ж чудовисько. Розуміючи, що економіка країни зруйнована, що економіка кожної української сім’ї зруйнована, призначений Зеленським на прохання одного з олігархів уряд Шмигаля, нічого не роблячи для покращення економіки, все більше посилює податковий гніт.

У країні, де гине торгівля, бо купівельна спроможність людей вкрай мала, планують підвищити мито на дизпаливо і зріджений газ якраз тоді, коли селяни збиратимуть урожай. Вони підніматимуть і підніматимуть мита. Невже складно здогадатися, до чого це призведе? Зростуть ціни на овочі, фрукти, зерно, хліб для нас із вами.

І так у всьому. Один грабував країну на війні – другий тепер на пандемії і карантині. Як бути? Який позов підготувати? Яку петицію написати? Якщо опустити руки, буде ще більше податків: на тапки, на велосипеди, на труси, на колодязі, на повітря – взагалі на все. У цих пройдисвітів вистачить на це їх гнилої природи. І їм все одно, скільки піде людей – їм це нецікаво.

А отже, кожному з нас має бути все одно, що трапиться з ними нехорошого. Їм байдуже на нас – ми так само маємо ставитися до них. Ми повинні захищати свої права та інтереси. І це – не порожні слова.

Там, де люди чинять опір, виходить по-їх. Там, де мовчать і ковтають, нічого не виходить.

Готуйтеся, люди».

Максим Гольдарб