У сезоні 2019/20 в Києві вперше за останні 140 років так і не настала метеороголіческая зима, – повідомили в Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського.

При цьому Кличко та його адміністрація примудрилися «витратити» на прибирання снігу майже 400 млн грн. Документ, який вказує на цей факт, навів керівник «Союзу Лівих Сил» Максим Гольдарб.

«Треба просто нанизувати ключові факти, аби розуміти, що відбувається з містом: прибирання снігу, якого не було; мости, які ламаються і при цьому коштують в два-три рази дорожче, ніж аналогічні закордоном; збиткові комунальні підприємства, які не функціонують; автостоянки, які не дають прибуток міському бюджету, хоча кількість транспорту в місті збільшується; спроба купити будинок за ціною майже в 9 тисяч доларів за квадратний метр для міськадміністрації; спроба втюхати нам за наші гроші відеокамери для так званої боротьби з ковідом, тільки ціна на ці відеокамери в два рази вища, ніж у Європі і вони взагалі не потрібні для подолання пандемії. Ще один приклад – ціна на кілометр дороги в Києві коштує в 2 рази більше, ніж у Білорусі. Це все можна підкреслити і написати нижче – Кличко.

Про те, як виглядає місто, всі знають і так. При цьому 50 млрд грн ми щорічно платимо своїми податками саме в міську казну. Із 50 млрд видаткової частини в кращому випадку на місто витрачається мільярдів 20, тобто один мільярд євро щорічно просто розкрадається. Ось і все», – переконаний Гольдарб.

Прес-служба СЛС