Максим Гольдарб запропонував президенту Зеленському призначити дострокові парламентські та президентські вибори

Максим Гольдарб запропонував президенту Зеленському призначити дострокові парламентські та президентські вибори

Лідер «Союзу Лівих Сил» звернувся до президента Зеленського з пропозицією не поглиблювати проблеми в країні, «зафіксувати збитки», припинити їх нарощувати і подати у відставку, призначивши дострокові парламентські та президентські вибори. Тим самим – звільнити країну від «нікчемної зеленої монобільшості» і від свого керівництва, тому що вся діяльність нинішньої влади «погано позначається на державі, її сьогоденні та її майбутньому». Нижче наводимо повний текст звернення.

«Як яскравий представник шоу-бізнесу, президент, Ви повинні знати, що таке “зафіксувати збитки”.

Це коли очевидні провали і розумієш, що всі подальші кроки не вирішують, а посилюють проблему. І потрібно погодитися з уже отриманими збитками, зафіксувати їх, зупинитися, припинити їх нарощувати, озирнутися, подумати та ухвалити інше рішення.

Тому я пропоную Вам, президент, подати у відставку і призначити дострокові парламентські й президентські вибори. Цим Ви звільните країну від Вашої нікчемної ганебної зеленої “монобольшості”, а себе – від тягаря, який, судячи з року Вашого керівництва, для Вас нестерпно важкий. Крім того, це погано позначається на країні, її сьогоденні та майбутньому.

Тим самим Ви зафіксуєте і зупините постійний спад Ваших прихильників і рейтингу, посилення негативного ставлення до Вас, і, головне, зафіксуєте збитки, вже завдані за цей час Україні.

За рік країна не наблизилася до миру, її економіка ще більш посиленими темпами летить у тартарари, її люди через нерозумну політику Вашої команди розоряються, а державні інститути руйнуються.

Ваш парламент – недієздатний, а призначені з Вашої подачі уряди є відвертими провідниками чужих Україні інтересів іноземних спекулянтів і стерв’ятників (кабмін Гончарука) та олігархату (кабмін Шмигаля). За рік Вашого президентства країна ще більше занурилася в безпросвітну залежність від цих двох лютих ворогів – Ви і Ваші люди підсилюють цю нездорову тенденцію.

Єдину обіцянку, на виконанні якої Ви зосередилися, – це виставлення на продаж української землі. Поки тільки це у Вас виходить, але, очевидно, що це є чужим Україні та її громадянам.

Не засмучуйтесь: у кожної людини – своя місія на цій землі. Мабуть, Вашою було вибити Порошенка з президентського крісла. Ви це зробили. Досить. Дякуємо. Дозвольте людям і країні далі обирати та розвиватися. Можливо, саме це – Ваш варіант увійти в історію хоч якось позитивно.

ПодайТЕ. ПризначТЕ дострокові парламентські й президентські вибори. Не чіпляйТЕСЯ за крісло і не обманюйТЕСЯ», – звернувся Максим Гольдарб.