Експертно-аналітичний центр СЛС

Аукціони ОВДП: обсяг продажу гривневих паперів упав до 119 млн грн

18 січня Міністерство фінансів розмістило облігації внутрішньої держпозики на 4,2 млрд грн. Це на 279 млн грн більше, ніж минулого тижня, проте цього тижня Мінфін позичив у гривні лише 119 млн грн, тоді як минулого — 3,9 млрд грн.На аукціоні 18 січня Міністерство фінансів запропонувало інвесторам цінні папери, номіновані у гривні, з терміном обігу 6 місяців, 1 рік, 2 роки, 5 років та у доларах США з терміном обігу 6 місяців та 1 рік.

Ердоган покликав Зеленського та Путіна на переговори

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган запросив президентів України та Росії Володимира Зеленського та Володимира Путіна провести зустріч у Туреччині. Про це повідомив прес-секретар Ердогана Ібрагім Калин, пише Daily Sabah у середу, 19 січня.

Готівковий курс долара підвищився до максимуму за рік

Курс долара на готівковому ринку зріс до максимальних значень за рік, свідчать дані BIN.ua у вівторок, 18 січня.
Так, курс продажу готівкового долара виріс на 25 копійок, до 28,45 UAH/USD, курс купівлі – на 23 копійки, до 28,15 UAH/USD.

ЗМІ: Захід відмовився від ідеї відключити РФ від SWIFT

Захід більше не розглядає відключення Росії від міжбанківської системи SWIFT як санкції, пише в понеділок, 17 січня, німецька газета Handelsblatt. За даними видання, обговорення відмови відключення РФ від SWIFT триває кілька тижнів.